Series
Ratings
29
Searching for the Full MoonRated ★ 3.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Over the Garden WallRated ★ 3.0
Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Danny PhantomRated ★ 3.5
꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 1.5
꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Fresh PreCure!Rated ★ 3.5
Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 2.5
Yes! PreCure 5Rated ★ 3.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Tsubasa ChronicleRated ★ 4.0
Kaleido StarRated ★ 4.0