Series
Ratings
95
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 3.5
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5