Series
Ratings
187

Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Wakako zake Season 3Rated ★ 3.5

Crime Scene 3Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0