Series
Ratings
30
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
원피스 3기Rated ★ 5.0

원피스 2기Rated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0

원피스 1기Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Romantic PrincessRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Autumn's ConcertoRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0