Movies
Ratings
107
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5

Fists of LegendRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5