Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0