Titles you rated

New HeartRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
War of MoneyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0