Movies
Ratings
106

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0

The UnjustRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5

Secret ReunionRated ★ 4.0

The Classified FileRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5

Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5