Series
Ratings
15
Secret GardenRated ★ 4.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0