Series
Ratings
91
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5

My GirlRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5