Titles you rated
21Rated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
MacKoreaRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The I InsideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0