Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0

New TrialRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0

Me and MeRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0

Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0

Three SistersRated ★ 3.5

Life Is BeautifulRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Bullet TrainRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5

The Equalizer 2Rated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 2.5
The King of JokguRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5

Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5

Battle of the WarriorsRated ★ 3.0