Titles you rated

Deliver Us from EvilRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0

What Women WantRated ★ 4.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
The BirdsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0