Movies
Ratings
1193
SerendipityRated ★ 3.0

Lisa FrankensteinRated ★ 2.5
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick RulesRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
The Poll DiariesRated ★ 3.5

Late AutumnRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SteveRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Very RalphRated ★ 2.5
Brandy Hellville & the Cult of Fast FashionRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0