Titles you rated

When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The RainRated ★ 2.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 2.0
KakeguruiRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
CastlevaniaRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 3.5
Hellsing UltimateRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5