Movies
Ratings
4195
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
HumintRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Ghost TrainRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5