Series
Ratings
136
DoubtRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5