Series
Ratings
23
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
New NonstopRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 3.0
Eyes of DawnRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5

The Light in Your EyesRated ★ 4.5

My Love Story!!Rated ★ 4.0

My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 3.5