Series
Ratings
90
Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Steel Troops Season 3Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
The WarfightersRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 4.5