Series
Ratings
45
The GentlemenRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5

House of CardsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5