Series
Ratings
350
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
천하제빵Rated ★ 2.0
Las VegasRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
자매다방Rated ★ 2.0
Mr. TONEGAWA Middle Management BluesRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Sing Again Season 4Rated ★ 3.5
괴물의 시간Rated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5

Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 2.5
ConvictionRated ★ 2.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 2.5
우리들의 발라드Rated ★ 2.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.5