Titles you rated
AnnabelleRated ★ 0.5

Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0

A Hard DayRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5

Tidal WaveRated ★ 4.0

The Way HomeRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0