Series
Ratings
12
Toy SoldiersRated ★ 0.5
Lucky StarRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0

SKY CastleRated ★ 3.5

Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
Gabriel DropOutRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 0.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 2.5

Demon SlayerRated ★ 3.5