Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 3.5

The EqualizerRated ★ 4.0

NocturnalRated ★ 1.0
The MistRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0

OfficeRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0

DetourRated ★ 0.5
Hot BloodedRated ★ 3.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0

Triangle of SadnessRated ★ 2.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5

An Ethics LessonRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.0