Series
Ratings
33
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Prince of PeoriaRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5

Queen of AmbitionRated ★ 3.5

Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5