Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5