Movies
Ratings
575
Match PointRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 2.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
Nappily Ever AfterRated ★ 2.5
PeppermintRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The GiftRated ★ 2.5
NerveRated ★ 2.5