Series
Ratings
63
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
すいかRated ★ 4.5

Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 3.5

Haikyuu!!Rated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.5