Series
Ratings
154
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
어른 김장하Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0

Beyond EvilRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 2.5
NeukkimpyoRated ★ 4.0
Roller CoasterRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0