Series
Ratings
42
Lovers in ParisRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Three FriendsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0

SandglassRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0

Money's WarfareRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0

Legal HighRated ★ 5.0