Movies
Ratings
90

SecretRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.5
Pee Mak PhrakanongRated ★ 5.0
Angel of MineRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5

The Truth BeneathRated ★ 1.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Oppai VolleyballRated ★ 2.0
Infini-T Force : Vol.2Rated ★ 2.0
13 AssassinsRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 4.5
JiseulRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 5.0
Professor Marston and the Wonder WomenRated ★ 5.0

The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
SuriseRated ★ 4.0

Infernal AffairsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0