Titles you rated

Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5

Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5

Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 3.5

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5