Titles you rated

72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GothamRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
TripleRated ★ 0.5
PunchRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0