Titles you rated

Shaun the Sheep: The Flight Before ChristmasRated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 4.5
Prey for the DevilRated ★ 2.5
When Winter ComesRated ★ 3.5

DittoRated ★ 1.5
The Night OwlRated ★ 2.5

SunflowerRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Halloween KillsRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 4.0
Devil in the LakeRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 4.5