Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5

A MuseRated ★ 3.0

Miss GrannyRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0

My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 3.5

Confession of MurderRated ★ 3.0