Titles you rated
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 2.0
The MentalistRated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5