Titles you rated


You Are All SurroundedRated ★ 5.0

Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0