Titles you rated
MovingRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0

Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
It's A Flickering LifeRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 2.0
Bullet BalletRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.5
Ballad of a SoldierRated ★ 3.0
MayonnaiseRated ★ 2.5

Bring Her BackRated ★ 3.0

NoiseRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.5

Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Leave at Door, Bell XRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 2.5