Movies
Ratings
20
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5

The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0