Series
Ratings
13
SignalRated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0