Series
Ratings
16
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The ActRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5