Titles you rated

Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 0.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 0.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 5.0
SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
UploadRated ★ 3.5
UploadRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5