Titles you rated

I Live AloneRated ★ 1.0
All InRated ★ 2.5

My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0