Titles you rated
Secret InvasionRated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
The AcolyteRated ★ 3.0
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5

My Absolute BoyfriendRated ★ 0.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0