Movies
Ratings
31
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5

VeteranRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0