Movies
Ratings
202
Royal Space Force - The Wings Of HonneamiseRated ★ 4.0
Space Pirate Captain HarlockRated ★ 2.5
SteamboyRated ★ 5.0
RedlineRated ★ 5.0
Epic MovieRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 4.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Tremors 4: The Legend BeginsRated ★ 2.5
Tremors 3: Back To PerfectionRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.0

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0