Titles you rated

Sing StreetRated ★ 4.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0

HelplessRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5

Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5

DerangedRated ★ 2.5