Movies
Ratings
87
TarzanRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5

MasqueradeRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0

A Frozen FlowerRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5

The UnjustRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0