Movies
Ratings
113

VeteranRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0

FailanRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 3.0