Titles you rated
Red Velvet - Level Up! Project Season 3Rated ★ 3.0
Red Velvet - Level Up! Project Season 2Rated ★ 3.0
Red Velvet - Level Up! Project Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
IN-SEOUL Season 2Rated ★ 2.0
IN-SEOUL Season 1Rated ★ 2.0